Náhradní díly Jawa arrow Diskuze
Diskuze
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
Odp.:dútniky alebo rybiny? (1 zobrazeno) (1) host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:dútniky alebo rybiny?
joohaa (Uživatel)
Senior Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
dútniky alebo rybiny? 13 Years, 10 Months ago Karma: 0  
Ako je to výfukmi na Jawu? Kúpil som 250/353-04 r.v.1959 s dútnikmi, ale vraj tam majú biť rybiny,pretože mám spínaciu skrinku na nádrži. Dávam si ju dokopy a rád by som ju mal originál. Podsedlový plech mám z dvoch kusov.
Vďaka za rady.

Zpráva moderátorovi   Přihláýšení Přihláýšení  
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Odp.:dútniky alebo rybiny? 13 Years, 10 Months ago Karma: 12  
Já mám také rok 1959, ale mám spínačku ve světle a doutníky! Platí pravidlo, že pokud máš sání s filtrem pod sedlem, tak tam mají být doutníky a pokud máš na karburátoru jenom sítko, tak tam patří rybiny. Co se týče spínačky, tak se dávalo obojí jak na rybiny, tak na doutníky. Rok 1959 byl přelomový a dávalo se co zrovna bylo!

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
Dr.fík (Uživatel)
Senior Boarder
graphgraph
ICQ#: 372-371-357 Pohlaví: Muž Místo: Brandýs nad Labem Nrozeniny: 1992-01-05
Odp.:dútniky alebo rybiny? 13 Years, 7 Months ago Karma: 0  
Já mám sice 125/355.A chci jen říct že pokud bylo originálně sání pod sedlem tak je možné,že někdo ho vyndal a namontoval pouze drátěnku.Takže ty teď přídeš,zjistíš že máš drátěnku přímo na kabecu a koupíš podle toho výfuky.Ale na moji kývačce mám drátěnku na karbecu,ale pod sedlem sou díry pro šrouby.Tak si myslim že by tam mělo bejt sání a vzduch.filtr.Tim chci jenom říct že je potřeba to pořádně prostudovat a prolíst a zjistit jak tomu opravdu je.Jestli je tam drátěno origo nebo dodělávaný,protože byl někdo líný koupit třeba nový vzduch.filtr.

Uďa (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Pohlaví: Muž udamerotin1 TatranManetKlub l.opletal@seznam.cz Místo: Olomouc Nrozeniny: 1973-01-31
Odp.:dútniky alebo rybiny? 13 Years, 7 Months ago Karma: 12  
Právě proto píšu, že se jedná o obecné pravidlo! Obecná pravidla neřeší detaily. Také jsem mohl napsat, že to má skládačku, ale to se takhle na dálku s určitostí tvrdit nedá. Na dořešení detailů by to chtělo motorku vidět.

Název motorkář není sinonimem pro šílenec, ale znamená vyjádření životního stilu
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

spacer.png, 0 kB
Povinné ručení online | Havarijní pojištění | Pojištění vozidel | Poviné ručení | Pojištění | Filmy ke stažení | Povinné ručení porovnání | Porovnání povinného ručení | Písničky s akordy | spacer.png, 0 kB