Náhradní díly Jawa arrow Diskuze
Diskuze
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
Re:kyvacka x panelka (1 zobrazeno) (1) host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 5
TÉMA: Re:kyvacka x panelka
Aleš16 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Re:kyvacka x panelka 14 Years, 7 Months ago Karma: 0  
Do motoru po GO se nedoporučuje dávat plnou sintetiku.Plná sintetika nedokáže pořádně namazat pístní čep,který se zadře v bronzovém pouzdře.Proto je nutné mazat pouze minerálním olejem v poměru dle výrobce motocyklu.Plná sintetika se dává do motorů které maji horní uložení pístního čepu na jehlách.Pokud je motor starší a vůle už jsou všude větší tak už to tak nevadí.Více se o tom dočtete na stránkách velorexů,o pořádání expedic mimo uzemí čr.<br><br>Příspěvek editován: Aleš16, v: 12/02/2008 20:09

Zpráva moderátorovi   Přihláýšení Přihláýšení  
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Aleš16 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Klikovka z kývačky tam nejde,protože má horní uložení pístního čepu 15 mm a panelka 18 mm.A panelka má taky jinej píst.

stanley_h (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Dobrej...cetl jsem diskusi a potreboval bych vedet jak mazat péráka?? Koupil jsem nejakej olej lepší (asi za 200 litr),myslim ze je to motorex nebo nejak tak(je zeleny). Výrobce taky píše mazat 1:50 ale pérák se má mazat 1:25

...takze jsem prozatím vse vyresil pomerem 1:30 ale chtel bych vedet jestli bych to nemel redit radeji 1:40 ??

Motor šlape bez problému a bez GO asi 20 let a kdyz se mi ted dostal do rukou,tak jsem ho nechtel odrovnat olejem M2T,necinkne jedinej krouzek ani čep !!

Jsem s tim olejem spokojeny,protoze karbon to nedelá,svíčka je krásně vybarvená a vůbec to nekouří i pri tom pomeru co jsem dal.

Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

spacer.png, 0 kB
Povinné ručení online | Havarijní pojištění | Pojištění vozidel | Poviné ručení | Pojištění | Filmy ke stažení | Povinné ručení porovnání | Porovnání povinného ručení | Písničky s akordy | spacer.png, 0 kB